Medewerkers

Anneke Aarsman
baliemedewerker Servicepunt
a.aarsman@stdb.nl

 

Marina Beijer
baliemedewerker Servicepunt
m.beijer@stdb.nl

Joke Bloksma
projectmedewerker
j.bloksma@stdb.nl

Liesbeth Boswijk
opbouwwerker, vrijwilligerscoördinatie (Abcoude)
l.boswijk@stdb.nl

Erica Both
baliemedewerker Servicepunt
e.both@stdb.nl
Mark van Breukelen
Jongerenwerker
m.vanbreukelen@stdb.nl
  Sandra Bus
Coördinator Servicepunt
s.bus@stdb.nl

 Jettie Darmopawiro

Jettie Darmopawiro
telefoniste/receptioniste
j.darmopawiro@stdb.nl

 Angéelique Davis

Angélique Davis
personenalarmering, maaltijdvoorziening, tuin- en klussendienst
a.davis@stdb.nl

Marion Engelen
baliemedewerker Servicepunt
m.engelen@stdb.nl
Rianne Feddema
baliemedewerker Servicepunt
r.feddema@stdb.nl

Daniëlle Franken
Uithoorn voor elkaar
d.franken@stdb.nl

Wil van der Haagen

Wil van der Haagen
projectmedewerker
w.vanderhaagen@stdb.nl

Seda Hakobian

Seda Hakobian
coördinator personenalarmering
s.hakobian@stdb.nl

Carolien Harbers

Carolien Harbers
PR
c.harbers@stdb.nl

Carolien van der Heijde
sociaal werker (Abcoude)
c.vanderheijde@stdb.nl

Corrie Hessels
baliemedewerker Servicepunt
c.hessels@stdb.nl

Ester Hoogkamp
steunpunt mantelzorg
e.hoogkamp@stdb.nl

Annelies de Hoop

Annelies de Hoop
opbouwwerker
a.dehoop@stdb.nl

Pim Jongsma
coördinator Sociaal Cultureel Werk
projectcoördinator buurtkamers Mijdrecht, Wilnis, De Hoef
p.jongsma@stdb.nl

 

Annemarie Keja
coördinator sociaal cultureel werk (Abcoude)
projectcoördinator buurtkamer Vinkeveen
a.keja@stdb.nl

Rosanne Kok
projectmedewerker
r.kok@stdb.nl

 Noël Lutjes

Noël Lutjes
jongerenwerker
n.lutjes@stdb.nl

Leonie Minnee
baliemedewerker Servicepunt
l.minnee@stdb.nl
Nienke Niermeijer
Bedrijfsondersteuning Servicepunt
n.niermeijer@stdb.nl

Susan Pelsmaeker

Susan Pelsmaeker
sociaal werker
s.pelsmaeker@stdb.nl

Nick Postma
jongerenwerker
n.postma@stdb.nl

Claudia Prange

Claudia Prange
algemene projectleider
c.prange@stdb.nl

Tanja Quist
steunpunt mantelzorg
t.quist@stdb.nl
Sabine Ridderhof
Taalhuis Uithoorn
s.ridderhof@stdb.nl
taalhuisuithoorn@stdb.nl

Henk Rikveld

Henk Rikveld
opbouwwerker
h.rikveld@stdb.nl

Esther Smit

Esther Smit
coördinator steunpunt mantelzorg
e.smit@stdb.nl

 Dorus Swertz

Dorus Swertz
jongerenwerker
d.swertz@stdb.nl

Mieke Telder

Mieke Telder
directeur
m.telder@stdb.nl

Dyanne van Tessel

Dyanne van Tessel
coördinator steunpunt vrijwilligerswerk
d.vantessel@stdb.nl

Chantal Timmer
Maatje voor Twee
c.timmer@stdb.nl

Nel Verhoek
sociaal werker
n.verhoek@stdb.nl

Lia van Vliet

Lia van Vliet
financiële administratie
l.vanvliet@stdb.nl

Marjolein Waagmeester
buurtbemiddeling
m.waagmeester@kwadraad.nl
Buurtbemiddeling@stdb.nl

  Naomi Wahlen
steunpunt mantelzorg
n.wahlen@stdb.nl

Marianne White 

Marianne White
sociaal werker
m.white@stdb.nl

Hanno Zaal

Hanno Zaal
bedrijfsburo
h.zaal@stdb.nl

 Foto's zijn o.a. gemaakt door Michael Hartwigsen en Wim Stolwerk (Mirror Image Photography & Film)

Design & Bouw: twovisions digitaal bureau